logo

Çubuk Aile Yaşam Merkezinde Görev Değişikliği

Çubuk Aile Yaşam Merkez İdarecisi Ahmet Tandoğan görevinden alınarak yerine, merkez resim eğitmeni Hasan Dostay görevlendirildi.

         Görevi yeni devir alan merkez idarecisi Hasan Dostay yaptığı açıklamada “İdarecilerimiz bu görevi bize layık gördüler. Bizde verilen görevin bilincinde olup, sorumluluğumuzu yerine getirmek için elimizden gelenin en iyisini yağacağız. Değerli personelimiz ile beraber demokratik bir yönetim uygulayacağız. Her üyenin biricik olmasına önem vererek, daha iyi bir yaşam sunmak için geniş çapta aktiviteler ve sosyal projelerle ilçe halkı nezdinde Türkiye’ ye hizmet etmek istiyoruz. İlçemizde hizmet veren kamu kurum ve kuruluşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde yürüttüğümüz çalışmaları daha da verimli hale getirerek, olumlu ilişkiler kuracağız. Bu hizmetin mimarı Sayın Melih Gökçek Başkanımıza da minnettarlığımızı sunuyoruz. Bu değişikliğin ilçe halkımıza hayırlar getirmesini diliyoruz” dedi.

 Hasan Dostay Kimdir?

Ankara – Çubuk Doğumlu, ilk orta öğretimini Çubuk’ta tamamladı. 1998 S.D.Ü. Grafik Bölümünde 2,5 yıl eğitim gördü. Gazi Üniversitesi Meslek Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği bölümünden mezun. 1,5 yıldır Çubuk Aile Yaşam Merkezinde Resim Eğitmenliği görevi yaptı. Evli ve İngilizce biliyor.

Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?