logo

Burhan Şan Muhtarlar Dernek Başkanı Seçildi

Burhan Şan Muhtarlar Dernek Başkanı Seçildi
Burhan Şan Muhtarlar Dernek Başkanı Seçildi

Çubuk muhtarlar derneği başkanlık seçimi yapıldı.

Genel kurulun açılış konuşmasını yapan Çubuk Muhtarlar Dernek Başkanı Yücel Özdemir, genel kurula katılan tüm misafirlere teşekkür etti. Eski başkan Ali Çalık’ın ayrılmasıyla 5 aydır görevi layıkıyla sürdürmeye çalıştığını söyleyen Özdemir, her kim seçilirse seçilsin tüm muhtarların o kişinin etrafında kenetleneceğini, birlik ve beraberlik içerisinde ilçeye hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti.

Yapılan oylamada Burhan Şan 41, Ayhan Şahan 14, Sadullah Çetinkaya 5, Sadık Can 10, İsmail Kılıç ise 12 oy aldı.

Burhan Şan, teşekkür konuşmasında, “Birlikten güç doğar, ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım, tüm kamu ve sivil toplum örgütlerimizle uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çubuk Muhtarlar Derneğimizde bugüne kadar emeği geçen büyüklerimize ve onların yönetiminde bulunan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yine birlik ve beraberlik içerisinde, ekip arkadaşlarımla birlikte emanet verilen bu hizmet bayrağını daha yukarılara taşımak için gece gündüz çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi Konferans Salonunda yapılan genel kurul toplantısına Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Murat Tiryaki, Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Hüseyin Karakuş, Zeki Metin, AK Parti İlçe Başkanı Av. Baki Demirbaş, Çubuk Dernekler Federasyonu Başkanı Recep Taş, Çubuk Platformu Başkanı Şuayip Yaman, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Cengiz Akbayrak, davetliler ve muhtarlar katıldı.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?