logo

Bu Yollar Uygulama Sınav Güzergâhı

Bu Yollar Uygulama Sınav Güzergâhı

Çubuk Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Direksiyon Uygulama Sınav Güzergâhı Yeniden Düzenlendi.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliği gereği İlçede daha önce Çubuk Mesleki Eğitim Merkezi ile Esenboğa merkez mahallesi arası (Çubuk-Ankara yolu üzeri) mevkiinde faaliyette bulunan Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Direksiyon Uygulama Sınav güzergâhı Fatih Sultan Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sanayi yolu istikametinden Çubuk- Ankara Yolu Çankırı-Şabanözü yolu kavşağından geri dönüş yapılması üzere bitiş noktası Endüstri Meslek Lisesinde tamamlanması olarak yeniden düzenlendi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı EGO Gn. Müdürlüğü´nün İlgi UKOME kararı ile belirtilen yeni güzergâh; İlçede yeni belirlenen güzergâh aşağıdaki haritada belirlendiği üzere akış alfabetik olarak yapılacaktır.

Güzergâh (A) noktasından başlayıp, (B) ile (C) noktası arasında geri geliş gözlemlenmesi, (D) noktasında dur-kalk gözlemlenmesi, (E) ile (F) noktaları arasında iki duba arası park etme gözlemlenmesi, akabinde (G) noktası kavşaktan dönüş yapılarak (H) noktası göbek´ten sanayi yoluna giriş yapılarak (I) noktasından (A) noktasına (başlangıç yeri) gelerek tamamlanması olarak belirlendi.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?