logo

Belediye Başkanı Özden’in Mutlu Günü

Belediye Başkanı Özden’in Mutlu Günü

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, hayatının anlamlı ve mutlu günlerinden birini yaşadı.

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden’in erkek kardeşi Yavuz Özden ile Naciye ile Yaşar Taş çiftinin kızları Fatma ile dünya evine girdi.

Yukarı Çavundur Mahallesi’nde düzenlenen kına gecesinin ardından Büyük Anadolu Oteli’nde gerçekleşen düğün ve nikah töreninde Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden kardeşinin nikah akdini gerçekleştirirken, Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Bala Belediye Başkanı İbrahim Gürbüz, Şabanözü Belediye Başkanı Ali Çapçı, Samur Halıları AŞ’nin yönetim Kurulu Başkanı Hasan Arslan, Prof. Dr. Selami Candan, Sımart AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Özden, Büyükşehir Belediyesi İç Denetim Birimi Başkanı Doğan İşçi, Emin Taş ise nikah şahitliğini yaptılar.

Nikah sonrasında evlilik cüzdanını geline veren Ankara AK Parti Milletvekili Emrullah İşler evliliğin kutsiyetini anlattı.

Evliliği bir ağaca benzeten İşler, çocuklarında evliliğin bir meyvesi olduğunu söyleyerek, ’’Rabbim arkadaşlarımıza ve cümlemize sağlıklı, sıhhatli, hayırlı evlatlar versin. Evlilik müessesi artık benliğin bittiği müessesedir. Bundan sonra bu arkadaşların ben demeyerek, biz diyeceklerdir. Bir birlerine artık saygıda, sevgide kusur etmezler diyorum. Rabbim Hz. Peygamber ile Hz Ayşe arasındaki o güzel ve örnek evliliği bu gençlerimize de nasip etsin diyorum. Allah hayırlı mesut bahtiyar eylesin’’ dedi.

Nikahta ayak basmayı hatırlatan İşler, ’’Artık ayak basmanın son olmasını istiyorum. Sizlere tavsiyem ne ayağa, nede bir birinizin damarına basın’’ temennisinde bulundu.

Babalarını çok küçük yaşta kaybettiklerini ve kardeşlerine hem baba hem de ağabey olmaya çalıştığını hatırlatan Başkan Özden ise, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Nikah sonrasında aileler ve nikah şahitleri günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler. Ankara’nın tanınmış sanatçılarının verdiği konserin ardından genç çiftlerin birlikte pasta kesmesi ve daha sonrasında takı merasiminin gerçekleşmesiyle düğün sona erdi.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?