logo

Başkan Tuna Çubuk’ta İncelemelerde Bulundu

Başkan Tuna Çubuk’ta İncelemelerde Bulundu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Çubuk’ta yapılan çalışmaları yerinde incelemelerde bulundu.

Başkan Tuna’yı ilçede belediye başkanı, Ak Parti ilçe başkanı Baki Demirbaş, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş karşıladı.

Cuma namazını Merkez Cami Kebir’de kılan başkan Tuna, Ak Parti İlçe Teşkilatı ile Çubuk Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Daha sonra esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Belediye’nin görevinin milletin imkanlarını, milletin hizmetine adaletli ve eşit bir şekilde sunmak olduğunu belirten Başkan Tuna, “Belediye bunun için var. Elimizden gelen bütün imkanları seferber ederek vatandaşlarımızın daha rahat daha huzurlu yaşaması için adım adım çalışacağız” dedi.

Vatandaşlardan gelen talepleri de dikkate alacaklarını hatırlatan Başkan Tuna, Çubuk’un ulaşım gibi diğer önemli sorunları için çalışma başlatacağız ve imkanlar ölçüsünde çözülmesini sağlayacağız. Mahalle ve köy yollarımızı tamamlayacağız. Vatandaş ve esnafımızın memnuniyetini sağlayarak mağduriyetini gidereceğiz” diye konuştu.

Çubuk belediyesine ait yapımı devam eden projeleri yerinde inceleyen başkan Tuna, vatandaşların fotoğraf taleplerini kırmayarak, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?