logo

Başkan Acehan’dan Emniyete Resimli Ziyaret

Başkan Acehan’dan Emniyete Resimli Ziyaret

Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Çam’ı ziyaret etti.

Başkan Acehan, ziyarette, İlçe Emniyet personelinin özverili çalışmalar gerçekleştirdiğini belirtti.

Çubuk Belediyesi olarak tüm kurumlarla olduğu gibi İlçe Emniyet Müdürlüğü ile de iş birliği içinde olduklarını vurgulayan Acehan, “Özellikle son dönemde uyuşturucu ve hırsızlıklarla ilgili yoğun bir çalışma yapıldı. Çubuk halkı bu çalışmalarla daha huzurlu, daha güvenli yaşamaya devam edecek. Emniyet çalışanlarına Çubuk halkı adına şükranlarımızı sunmak istiyorum.” diye konuştu.

Belediye Başkanı Acehan’a emniyet teşkilatına olan bakışı için teşekkür eden İlçe Emniyet Müdürü Çam ise, şöyle konuştu: “Yaptığımız çalışmalarla güzide şehrimize layık olmaya çalışıyoruz. Sizlerin de desteğiyle vatandaşlarımızın sokaklarda daha güvenli dolaşabilmesi, daha güvenli bir gelecek yetiştirebilmesi için çalışıyoruz. Desteklerinizi bizlerden hiç esirgemediniz. Özellikle Çubuk’un sorunlu olan bölgeleriyle ilgili mücadelemiz, sıkı çalışmalarımız devam ediyor. Sizin de yoğun desteklerinizle Çubuk’u daha huzurlu bir şehir haline dönüştürmek için çalışıyoruz.”

Ziyarette, ilçenin tarihi ve doğal güzelliklerini yansıtan fotoğraflar Acehan ve Çam tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğünün duvarlarına birlikte asıldı.

#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?