logo

Başbakan Erdoğan’a Geçmiş Olsun Ziyareti

Çubuk Terör Mağdurları Derneği üyeleri, AK Parti Çubuk İlçe Teşkilatını ziyaret ederek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Dernek Başkanı Zeki Avan, şehit yakınları ve gazilerin de aralarında olduğu heyet, geçirdiği sindirim sistemi ameliyatı nedeniyle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerini iletmek için, AK Parti Çubuk İlçe Teşkilatı Başkanı Tuncay Acehan’ı ziyaret etti.

Dernek Başkanı Zeki Avan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a acil şifalar dileyerek, “Başta Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, ailesine, yakınlarına, parti üyelerine, sevenlerine ve Türk Milletine geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Şehit yakınları olarak biran önce Başbakanımızın sağlığına kavuşması ve görevi başına dönmesi için dua ediyoruz” dedi.

AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Tuncay Acehan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Şehit yakınları ve gazilerinin Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ameliyat olması nedeniyle yaptıkları geçmiş olsun ziyareti bizleri son derece memnun etmiştir” diye konuştu.

Etiketler: » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?