logo

Aynı Aileden 3 Can

Aynı Aileden 3 Can

Hayatını kaybeden Gültekin ailesi tarafından 7 yemeği verilecek.

Yıldırım Beyazıt Mahallesi Gümüş Caddesi  Niğbolu Sokaktaki 4 katlı evlerinin önünde 3 Temmuz Pazar günü ikindi namazında mevlit okunacak, akşam ise iftar yemeği verilecek.

Mübarek Ramazan ayında 26 Haziran Salı günü sabahı Kayseri’den kız istemeden gelirken Çubuk’a 5 kilometre kala Güldarpı mevkisi TIR’a arkadan çarpan ve otomobilde bulunan aynı aileden 3 can hayatını yitirdi.

Yüksel Gültekin geride 2 oğlan 1 kız 3 yetim bırakırken, Reşit Gültekin ise üniversite okuduğu İstanbul da kaza geçirdiği günden 2 gün sonra kep törenin yapılacağı bilgisi alındı.

Kazada, çarpmanın etkisiyle dorsenin altına sıkışan otomobil sürücüsü Yüksel Gültekin (44),’in amcası olduğu yeğenleri Reşit Gültekin (24), Uğur Gültekin (28) ağır yaralanırken, Yüksel Gültekin’in annesi Kamile Gültekin (80) ise olay yerinde hayatını kaybetmişti.

Sürücü Yüksel ve yeğeni Reşit Gültekin Ankara’da ki hastanelerde doktorlar tarafından yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamış, cenazeler Yukarı Çavundur Mahallesine defnedilmişti.  Uğur Gültekin’in ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?