logo

Aşure ve Birlik Gününe Davet

Aşure ve Birlik Gününe Davet

Çubuk Dernekler Federasyonu ve Çubuk Muhtarlar Derneği ile birlikte ilçede faaliyet gösteren yerel basın mensupları ile kahvaltılı basın toplantısı yaptı.

Ankara Çubuk, Akyurt ve Pursaklar ilçeleri merkezi ve mahallelerinde hizmet vermekte olan toplam 58 derneğin bağlı bulunduğu bölgesel bir sivil toplum kuruluşu olan kısa adı ÇUDEF olan Çubuk Dernekler Federasyon başkanı Recep Taş konuşmasında: “ Federasyonumuz eğitim ve kültür hizmetleri çerçevesinde 7 yıldan beri Muharrem ayının ikinci yarısında “Aşure ve Birlik Günü” etkinliği yapmaktayız. Bu yıl 7. sini organize edeceğimiz etkinliğimizi kardeş kuruluşumuz Çubuk Muhtarlar Derneği ile işbirliği ile yapılacaktır. Bu yıl 9 Kasım 2014 Pazar günü saat 13,00’de Çubuk Mehmet Akif Kültür Merkezinde 7. si yapılacak etkinlikte aşure ikramının yanı sıra birbirinden renkli görüntüler de yer alacak. Etkinliğimize tüm herkesi davet ediyoruz” diye konuştu.

Çubuk Eğitim Gönüllüleri Derneği yemek salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Çubuk Dernekler Federasyon başkanı Recep Taş, Çubuk Muhtarlar Derneği başkanı Burhan Şan, Federasyon yönetimi ve yerel gazeteciler katıldı.

Yaklaşık 2 saat süren toplantıda başkan Recep Taş, gazetecilere federasyon olarak ilçede yaptıkları ve yapacakları hizmetlerden de kısa bilgiler verdi.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?