logo

Asker ve Siyaset Adayları Gece de Buluştu

Asker ve Siyaset Adayları Gece de Buluştu

Çubuk’ta Aday Adayı Tanıtım Toplantısı ve Asker Şöleni programı gerçekleşti.

MHP Çubuk Belediye Başkan Aday Adayı Adem Kisecik tarafından aday adayı tanıtım toplantısı ve asker şöleni düzenlendi.

Programa MHP il ve ilçe yönetimi, meclis üyeleri ve misafirler katıldı.

Yoğun katılımın gerçekleştiği gecenin açılışında İstiklal marşı, andımız ve Kuran-ı Kerim okundu.

Gecenin anlamının, birlik ve beraberlik olduğunu kaydeden Kisecik: “Hesap soran değil, hesap veren olacağız. Örnek alan değil örnek veren olacağız. Eğitim ve öğretimin yanında olacağız. Gelecek nesiller için çalışacağız. İlçemize organik tarım, hayvancılık, yeni ticaret merkezi, sanayi alanları, mesire alanları ve daha iyi ulaşım imkanları sunacağız. Hanımların iş hayatına aktif katıldığı bir marka ve örnek şehir olacağız. Bütün kapıları çalacak, azim ve kararlılıkla çalışacağız. Sizlerin duasını almak ve Çubuk için çalışmak için aday adayı oldum. Bütün dava ve Çubuk haklımızı birlik ve beraberliğe davet ediyorum. Allah’ın izniyle kazanacağız” dedi.

Asker adaylarına seslenen Kisecik: “Asker kardeşlerimiz, vatanın her toprağı kutsaldır. Hepimizin yaptığı kutsal görev olan askerlik için sizlerinde zamanı geldi. Türkiye’nin dört bir tarafına gideceksiniz. Yolunuz ve bahtınız açık olsun. Gelecek günleriniz huzurlu ve mutlu olsun. Hepimiz birer Türk bayrağıyız, onu kirletmemeli, yere düşürmemeliyiz” diye konuştu.

Misafirlere yemek ikram edilen gecede asker adayları, Çubuklu Cem ve Özgür Koç’un Seslendirdiği oyun havaları ile eğlendiler.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?