logo

Ankara Güncel Haber Yenilendik

Ankara Güncel Haber Yenilendik

Ankara Güncel Haber Sitemizin ara yüzü profesyonel haber sitesi tarzında yenilendi.

Usta tasarımcı Ömer Yakan tarafından haber sitemizde, bundan sonra daha güzel görünüm ve bir çok etkili efekt olacak. Tecrübesini konuşturan tasarımcımız Ömer Yakan sizlere haber sitemizde elinden geldiğince okuyucularımıza kolaylık, hızlı okuma ve güzel bir görünüm sağladı.

Yaptığı birçok güzel yeniliklere adım atan Ömer Yakan alanında uzman olup, bundan sonra da bize tasarım desteklerinde bulunacak.

Yenilenen ve güncellenen haber sitemizde, bundan sonra daha güzel görünüm ve bir çok etkili efekt olacak. Haber sitemizde okuyucularımıza kullanımı kolay, hızlı okuma, güzel bir görünüm özelliği sağlandı. Başkent Ankara’nın güncel haberlerini sizlere aktarmaya devam edeceğiz. www.guncelankara.com web adresimizde sizlere kuruluş tarihimiz 2010 yılından bu yana sizlere haberlerde tarafsız yayıncılığımız ile görselliğimizi paylaştık. Bir yıllık kısa sürede birçok okuyucuya ulaştık. Bundan sonra da hedefimizi şaşmadan, sizlere kaliteli doğru kaynaklardan haberlerimizi yine siz değerli okuyucularımızın yorumuna sunacağız.

Bizi ziyaret ettiğiniz ve dinlediğiniz için sizler sonsuz teşekkür ederiz.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?