logo

Ankara – Çubuk Yolu Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Çubuk Ankara Yolunda Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin Çubuk Ankara Yolu’nun hizmete girmesi için yürüttüğü çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

         Bir taraftan altyapısı tamamlanırken, bir taraftan da asfaltlama çalışması devam eden Çubuk Ankara Yolu, belediye ekipleri tarafından etaplar halinde asfaltlanıyor. Esenboğa Havaalanı Kavşağından Çubuk istikametine doğru devam eden yol yapım çalışmaları kapsamında bir yandan asfalt öncesi malzeme serimi yapılırken, öte yandan standartlara uygun sıcak asfalt dökülüyor. Yaklaşık 8 km’lik mesafenin tek yönünün asfaltlaması tamamlandı.

         Yolda çalışmalarını sürdüren ekiplere kolay gelsin diyen Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, yapılan altı şeritli yolun Ankara Büyükşehir Belediyesi Melih Gökçek’in ilçelerine verdiği önemin bir göstergesi olduğunu kaydetti. Yolun tamamlanması ile ilçenin çehresinin değişeceğini vurgulayan Başkan Özden, yolun alt yapısının tamamen yeniden yapıldığı için uzun sürdüğünü ve hava şartları el verdiği taktirde mayıs ayında biteceğini söyledi.

         Vatandaşlar da yolun tamamlanmasıyla birlikte ilçenin ulaşım sorununun önemli ölçüde rahatlayacağını dile getirerek, Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek’e ve ekibine teşekkürlerini ilettiler.

Etiketler: » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?