logo

Ankara Çubuk Emlak Sitesi Hizmete Açıldı

Ankara Çubuk Emlak Sitesi Hizmete Açıldı

Çubuk Emlak yapılacak yeni yüzüyle, sizlerden gelen talepleri karşılamak için yayın hayatına şimdilik arayüz ile başlamıştır. Yeni sistem birçok özelliğide beraberinde getirecek olan web sitemizde rahat keyifli güvenle alış veriş yapılabilecek.

Çubuk Emlak Hizmetinizde

İster Alın

İster Satın

İster Kiralayın

Çubuk’un Tek 24 Saat Açık Emlak Merkezine Hoş Geldiniz…

Emlağınızı Güvenle Müşterinize Pazarlama Fırsatı

Bu Çok Kapsamlı Emlak Merkezinde Sizde Yerinizi Almakta Geç Kalmayın

Çubuk’taki Tüm Emlaklar Burada Toplanıyor

Nerede Olursanız Olun Müsterileriniz Sizi Buradan Kolayca Bulsun…

Çubuk Emlak Kurucusu Müfit Onbaşı yaptığı açıklamada; “Sitemiz tamamen bilgi sistemleri tarafından geliştirilmiş bir emlak, reklam ve tanıtım sitesidir. Çubuk Emlak internet sitesi bilindik açık artırma sitelerinden değildir. Sitemizde bulunan seri ilan ve alım satım alanından emlaklarınızı tüm Türkiye ve Dünya ile ticarete entegre etmektir. Web sitemizde firmaların kendi internet sitesi yapma ihtiyacını ortadan kaldırarak burada adeta kendi siteleri gibi her türlü tanıtım materyali adres telefon, bir çok resim, geniş bilgi portföyü ekleme olanağı sunulmaktadır”dedi.

www.cubukemlak.com’a Kayıt Olun. Firmanız Google da ve İnternette Çok Çabuk Bulunsun. Tüm Dünya Sizi Tanısın.

Neden cubukemlak.com’a Kayıt Olmalıyım?

LÜTFEN TAM OKUYUNUZ SİZİ ÇOK İLGİLENDİRİYOR

www.cubukemlak.com Yeni Nesil Bir Emlak Sitesi

Siteniz yok mu? Siteniz var ama ziyaret eden mi yok? Müşteri sayınız mı az? Google’da çıkmıyor musunuz? Site yaptırma gücünüz mü yok? İnternete ısınamadınız mı?

Durma tanıt kendini, tanıt ürünlerini, tanıt verdiğin hizmeti, tanıt adresini, tanıt ki sen müşterini değil müşterilerin seni bulsun.

Sektörünüzde yapılan aramalarda ön planda olmak istemez misiniz?

1 HAFTADA GOOGLE’DA YERİNİZİ ALIN!

Kurucu Müfit Onbaşı; “Son yıllarda internetin ucuzlaması ile internet kullanıcılarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu durum ülkemizde de kendini göstermektedir. Geçen yıllarda Türkiye’de İnternet kullanan kişi sayısı hemen hemen tüm ülke geneline yayıldı. Fakat ADSL modemlerinin piyasaya sürülmesi, internetin hızlanması ve ucuzlaması bu gün ülkemizde kullanıcı sayısı % 70’lere ulaşmaktadır. Ülkemizde insanlar genellikle sitelere arama motorlarından ulaşmaktadır. Türkiye’de en fazla kullanılan arama motoru GOOGLE’dır. Bizde bu unsurları dikkate alarak ÇUBUK EMLAK’ı hazırladık. Amacımız emlakçıların ve emlağını satmak isteyenlerin internette yerlerini almalarını sağlamak onları bu arama motorlarında daha yüksek seviyelere ulaştırarak müşteri sayılarını artırmaktır. Bu gün internet her cepte! Emlak sektöründe hizmet veren firmaları bu gün insanlar internette daha rahat ve kolay bulmakta” diye konuştu.

BİZ DE WEB SİTEMİZDEN HER FİRMAYA BİR SAYFA AYIRMAKTAYIZ FİRMA BİLGİLERİNİN TÜMÜ BU SAYFADA YAYINLANMAKTADIR.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ:   0537 824 85 67

mufitonbasi_06@hotmail.com

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?