logo

Ankara Bulvarı Yol Çalışmalarına Son Hız

Çubuk İlçesi, Ankara Bulvarı üzerinde çalışmalar devam ediyor.

Çubuk İlçesi, Ankara Bulvarı üzerinde çalışmalar, dört bir yandan devam ediyor. Çubuk İlçesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Ankara Bulvarı üzerinde Ankara Büyükşehir Belediyesi Asfaltlama Ekipleri bir yandan, Aski ekipleri diğer yandan kanal, yağmur drenaj boruları hat çalışmalarına devam ediyor.

Çubuk İlçesi, Ankara Bulvarı, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu önünden başlayan yolun, sağ şerit’in de (Çubuk istikameti giriş) çalışmalar devam ediyor. Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı, Aski ekipleri kanal, yağmur suyu drenaj hat çalışması yapıyor,ayrıca yol genişletme çalışmaları da devam ediyor.Yol genişletme çalışmaları sonucunda yol’un ortasında kalan direklerin kaldırılması içinde , Başkent Elektrik A.Ş. Çubuk İlçe ekipleri çalışmalarına başladı. Elektrik Hat direklerini kaldırarak yer altına alınıyor.

 Bütün ekipler çalışıyor ama halen Ankara Bulvarı üzerindeki yolun sağ kısmında doğalgaz çalışması yapılmadı. Bizler söyleyelim yolun karşı kısmında (6mt )ilerisin de doğalgaz hattı bulunuyor. Şimdi buradan yetkililere soruyoruz, yol yarın, bir gün asfaltlanacak ama acaba çalışma  yapılmadan sıcak asfalt atılacak mı, eğer bu konuda yetkililer, asfaltlama işini bitirip, sonra da milletin vergileriyle yapılan o yolu yeniden kazıp, doğalgaz hat çalışmasını yapacaksa buradan yetkililere şu çağrıda bulunuyoruz, yanlış edersiniz, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yersiniz diyoruz, eğer bizler yanlış düşünüyor ve söylüyorsak isek buradan haber yazımızı düzeltir, sizlere teşekkür ederiz. Dileriz siz haklı çıkarsınız…

Haber: Çubukpost

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?