logo

Ankara Alışveriş Festivali Çubukluya Yaradı

Ankara Alışveriş Festivali Çubukluya Yaradı
Ankara Alışveriş Festivali Çubukluya Yaradı

Ankara Alışveriş Festivali’nde alışveriş yapanlardan Çubuklu Ali Yalçın 450 bin TL değerindeki Porsche’yi kazandı.

Ankara Shopping Fest çekilişinde Porsche Cayman kazanan çiftçi Ali Yalçın, “Süt sağarken, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci aradı, Porsche kazandığımı söyledi, inanamadım” dedi.

ATO Başkanı Bezci, Ankara Shopping Fest talihlisi Yalçın ile makamında biraraya geldi. Yalçın’ı tebrik eden Bezci, Porsche Cayman’ın yaklaşık 450 bin lira, vergisinin ise 50 bin lira civarında olduğunu söyledi.

Çubuk ilçesinde süt üreticisi olduğunu anlatan 61 yaşındaki Yalçın, “Süt sağarken, Bezci aradı, ‘Porsche kazandınız’ dedi, inanamadım. Hatta olduğum yere yığılmadığıma dua ediyorum. Çünkü birisi şaka yapıyor, işletiyor zannetim. Ardından banka müdürü de aradı ondan sonra inandım. Banka müdürü teyit edene kadar dolandırıldığımı düşündüm” diye konuştu.

Yalçın, veraset ve intikal vergisini ödeyebilecek durumda olduklarını belirterek, otomobili ne yapacağı konusunda henüz karar vermediğini ifade etti. Kazandığı otomobili satabileceğini kaydeden Yalçın, parayı hayvancılık sektöründe değerlendireceğini söyledi.

Daha sonra Bezci ve Yalçın, otomobilin önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?