logo

Akyurt’a Oktay Bağcı Aday Adayı

Akyurt’a Oktay Bağcı Aday Adayı

Ak Parti’de Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurulular başladı. Belediye Meclis Üyesi Oktay Bağcı aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.

Ak Parti’ de aday adaylığı takviminin açıklanmasının ardından ilk başvuruyu Akyurt’ta Oktay Bağcı yaptı.

Daha önce AKP Akyurt İlçe Teşkilatı’nda İdari ve Mali İşler Başkanı ve Halkla İlişkiler Başkanı olarak görev yapan Oktay Bağcı halen partisindeki Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevini sürdürüyor.

Aynı zamanda da Akyurt Belediye Meclis Üyesi olan Bağcı, resmi olarak aday adaylığı başvurusunu yapmasıyla birlikte projelerini de açıkladı.

Kısa başlıklar halinde bazı projelerini açıkladığını belirten Oktay Bağcı “Projelerimin tamamını altyapısıyla birlikte hazırladım ve önümüzdeki günler içerisinde de detaylarını Akyurt Halkı ile paylaşacağım. Bugüne kadar partimizde çeşitli görevlerde bulundum, yine hangi görev verilirse çalışmalarımı sürdürmeye devam edeceğim” diye konuştu.

“AKYURT’A HİZMET YOLUNDA”

Bağcı’nın seçim broşüründe kısa özgeçmişiyle birlikte projeleri yer aldı. Ayrıca “Memleketi Akyurt’a hizmet yolunda, 2003 yılından beri gururla yaptığı AK Parti Akyurt İlçe Teşkilatı’ndaki ve Akyurt Belediyesi’ndeki Meclis Üyeliği görevini bir adım ileri taşıyarak Akyurt’una daha fazla fayda sağlayabilmek için AK Parti Akyurt Belediye Başkanlığı’na aday olarak, seçimleri kazanıp her yönden hak ettiği yere gelmesini sağlamak en büyük arzusudur” ifadelerine yer verildi.

OKTAY BAĞCI KİMDİR?

1998 yılında üniversitede Öğrenci Konseyi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı yapmıştır. Askerlik görevini 2001 yılında kısa dönem olarak Van-Erciş’te tamamlamıştır. 1999 yılından beri Akyurt’ta gayrimenkul danışmanlığı ve hububat alım satımı yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır. İyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

Eğitim:

• 1999 Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü

• 1993 Ankara Özel Yükseliş Koleji Lisesi

• 1986 Ankara İltekin İlkokulu

Siyasi Çalışmalar:

• 2012 – Günümüz: Ak Parti Akyurt İlçe Teşkilatı Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı

• 2009 – Günümüz: Akyurt Belediyesi Belediye Meclis Üyesi

• 2007 – 2009: Ak Parti Akyurt İlçe Teşkilatı Halkla İlişkiler Başkanı

• 2003 – 2007: Ak Parti Akyurt İlçe Teşkilatı İdari ve Mali İşler Başkanı

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?