logo

Akyurt Gazetesi Yayında

Akyurt Gazetesi Yayında

Akyurt Gazetesi yayın hayatına başladı.

Yayın hayatına 22 Nisan 2013 Pazartesi günü başlayan gazete, haftalık olarak ilk sayısı vatandaşa ücretsiz dağıtılarak, okuyucusuyla buluştu.

Akyurt’un gündemini takip edecek gazete imtiyaz sahibi Hakan Arslan, yazı işleri müdürü Onur Kök tarafından hazırlanıp yayına sunuluyor.

Ön ve arka sayfaları renkli olan, Yerel Süreli olarak çıkan gazete, 12 sayfa olarak haftalık çıkıyor.

İlçenin Eğitim, Ekonomi, Belediye Faaliyetleri, Sosyal Etkinlikler, Kültür Sanat, Güncel, Genel, Ulaşım, Aile Yaşam, Spor ve Akyurt’un sorunları için ihtiyaç duyulan birçok konulara değinen gazete ilerleyen günlerde dikkat çekeceğe benziyor.

“KAPIMIZ HERKESE AÇIK”

Bölgenin kalkınmasında gazetenin önemli bir araç olduğunu söyleyen İmtiyaz Sahibi Hakan Arslan “Akyurt Gazetesi güçlü yazar kadrosu ile halkın nabzını tutarak, sorunları ve beklentileri dile getiren bir yayın olarak yoluna devam edecektir. Diğer taraftan özellikle Akyurt İlçesi’nin önemli bir eksikliği olan tanıtım sorununa da gazete ile çözüm getirmeyi amaçlıyoruz. Akyurt Gazetesi, Akyurt’un ve bölgenin tanıtımına büyük katkı sağlayacaktır.” dedi.

“Akyurt” Gazetesi’nin kapısının herkese açık olduğunu söyleyen Hakan Arslan, “Akyurt’un kalkınması için, gelişmesi için elimizden geleni yapmaya hazırız, bu hedefe katkı sağlayacak herkese kapımız her zaman açık olacaktır” diye konuştu.

Etiketler: » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?