logo

Ak Partiden Aday Tanıtım Toplantısı

Çubuk Ak Parti İlçe Teşkilatı belediye düğün salonunda yaptığı toplantı ile belediye başkan adayı ve meclis üyelerini vatandaşlara tanıttı.

Aday tanıtım toplantısında Ak Parti İlçe Başkanı Tuncay Acehan ve Belediye Başkan adayı Lokman Özden toplantıya katılan vatandaşlara konuşma yaptı.

Başkan Adayı Lokman Özden yaptığı konuşmada Y.Çavundur Beldesinde yaptığı hizmetleri anlatan Özden” Y.Çavundur’da yaptığımız başarılı çalışmalar sayesinde genel seçimde %95 oy aldık. Çubuk halkına hizmet için aday oldum. Çubuk’ta hizmet için bizlere sahip çıkın. İlçemizde geçmişte siyasi bir kaza olmuştur. Bunun yaralarını çok kısa bir zamanda saracağız. Bunu da Çubuk halkının başarısı ile başarabiliriz. Çubuk’a hizmet için gecemizi gündüzümüze katacağımızın buradan sözünü veriyorum. Genel merkeze gittiğimizde Genel Başkanlarımızın da olduğu bir ortamda Başbakanım bana aynen şöyle hitap etti. Lokman seni Çubuk’a hizmet için gönderiyorum bizlerin yüzünü kara çıkartma dedi”.

HİZMET ALMAK ZOR DEĞİL

Benim ilçe halkıma güvenim sonsuz diyen Özden, Gökçek benim ağabeyimdir, onunla iyi diyaloglarımız var. Hizmet istemeyi bilirsek, ikili ilişkileri iyi kurarsak, alınması gereken hizmetin on katını hatta yirmi katını almak zor değil dedi. Büyükşehir’in yapacağı hizmetleri anlatan Lokman Özden, bu hizmetleri Çubuk Belediyesinin imkanları ile yapmak zordur imkansızdır. Çubuk ilçesi Türkiye’de 21 ilden daha büyüktür. Benim telefonumun ucunda bakanlar ve büyükşehir belediye başkanı var.

MİLLİYETÇİ BİR KARDEŞİNİZİM

Çubuk ilçesinin milliyetçi muhafazakâr bir ilçe olduğunu biliyorum. Bende milliyetçi bir kardeşinizim. Sayın Başbakanımızın Davos’ta dik duruşunu biliyorsunuz. Dün Susurluk’ta yapılmayanı bugün Ergenekon’da yapıldığını görüyorum. Okul yıllarımda milliyetçi bir kardeşiniz olarak okul başkanlığı yaptım. Kanımızın kaynadığı coşkulu olduğumuz dönemlerde Ülkücü kimliğimle mücadele ettim.

Bugün Davos’ta hiçbir liderin yapamayacağı bir şeyi yaparak Müslüman ve Türk Dünyasının kalbinde taht kuran bir liderin partisinden aday olmaktan gurur duyuyorum. Göstermelik Ülkücülük değil, tavırlı bir halk olmanın gururunu yaşıyorum dedi.

Etiketler: » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?