logo

Ak Partide Güçler Birleşti

Ak Partide Güçler Birleşti

Parti’den Çubuk belediye başkanlığına müracaat eden 6 aday adayı, başkan adayı açıklanan Tuncay Acehan’a destek verdiklerini bildirdi.

Parti ilçe teşkilat binasını ziyaret eden Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden dahil 6 aday adayı, düzenledikleri basın toplantısında adaylığı açıklanan Tuncay Acehan’a desteklerini ilettiler.

AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Baki Demirbaş, “Ben bu süreçte adaylık başvurusu yapan tüm adaylara, göstermiş oldukları sağduyudan, çalışmadan, ilgiden ve bizlere vermiş olduğu destekten dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu seçimleri belediye başkanımızla, değerli aday adaylarımızla hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde yürüteceğiz. İnşallah teşkilatımıza ve partimize yakışır bir şekilde çalışacağız ve tekrar belediyemizi kazanacağız. Ben buradan Belediye Başkanımız Lokman Özden Bey’e göstermiş olduğu ilgiden ve bizlere vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden de “Biz 7 arkadaşımızla bu yarışa girdik. Nasip kısmet imiş eski ilçe başkanımız ve ağabeyimiz Tuncay Acehan Bey aday gösterildi. 2009 yılında nasıl bu görev bana tebliği edilmiş ve o gün nasıl mutlu olmuşsak, aynı şekilde bugün de ilçe başkanımız mutlu olacak. Tabii ki 2009 seçimlerinde kendileri bize nasıl destek verdilerse aynı desteği Allah’ın izniyle biz de vereceğiz” şeklinde konuştu.

AK Parti Çubuk Belediye Başkan adayı Tuncay Acehan ise “Çubuk’ta 10 yıldan beri AK Parti belediyeciliğinin mührü vardı. Bundan sonra da devam etmesi ümidiyle yola çıktık.  Bu bir siyasi yarıştır. Cenabı Allah hakkımızda hayırlısını versin.  Gerek 2 aylık çalışmamızda ve gerek nasip olursa belediye hizmeti dönemimizde Sayın Belediye Başkanımızın meclis üyelerinin duasını ve desteğini arzu ediyoruz. Bu anlamda istişare açısından birlikte hareket edeceğimizi ümit ediyorum. Hakikaten bu bir seçim olmaktan öte başbakanımızın yüzünü ağartacak bir süreç olacak. Bu nedenle hep beraber çalışmak istiyoruz. Birlikte Başbakanımızın yüzünü ağartacak ve özellikle Ankara ve İstanbul gibi yerlerde çıtayı da aşağı düşürmeden iyi bir sonuç almak istiyoruz” ifadesini kullandı.

Diğer aday adayları da destek mesajlarını verdikten sonra hatıra fotoğrafı çektirildi.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?
#

Ak Partide Güçler Birleşti” için 3 Yorum

 1. köylü : diyor ki:

  taşpınar sünlü size neden bir tane oy bile yok sizin inernette konuşmalarınız burda hayvancılık yapanların hepsini temizleyeceğim simit sarayında yaptığınız konuşmayı hatırlayın dikdatör akp köylü hayır diyo zulüm yapanı zulümle 30 marda gönderceyiz

  0
 2. gideceksiniz : diyor ki:

  100 tane oyum var 1 tanesini alamayacaksınız bize çok çektirdiniz

  0
 3. gideceksiniz : diyor ki:

  hayvancılıkla uğraşanları gönderdiniz şimdi halk sizi göndercek hazır olun baskıyla zulümde besiyi gönderdiniz bizde sizi gönderceyiz süprize hazırın olun

  0