logo

Ak Parti İlçe Başkanlığına Sürpriz Aday

Ak Parti İlçe Başkanlığına Sürpriz Aday

Ak Parti İlçe Başkanlığına Sürpriz Aday

Ak Parti Çubuk ilçe teşkilatı kurucu üyelerinden olan, daha önce de Ak Parti ilçe başkanlığına aday olan Hamza Günay 15 Ocak 2012 Pazar günü yapılacak olan Ak Parti ilçe kongresinde ilçe başkanlığına aday olacağını açıkladı.

Günay yaptığı açıklamada; ‘2002 yılından itibaren Ak Parti çalışmalarına katıldım, Ak Partinin ülkenin birliği ve beraberliğini müreffeh ülkeler seviyesine ulaşma çabası meyvelerini vermiştir. Aynı şuur içerisinde çalışmalarını sürdüren Ak Partinin ne yazık ki yerel yönetimler konusunda yanlış tercihler, yanlış kadrolaşmalar sebebi ile Başbakan ve ekibinin çalışmalarının gölgesinde uyuyan kadrolar görüyoruz. Ak Partinin kuruluşunda yer almış birçok partilimiz saf dışı bırakılmıştır.

Başbakanımız gece gündüz çalışırken ne yazık ki ilçe yönetimi Başbakanımızın gölgesinde siyaset yaparak halkımızın sorunlarına kulak asmamıştır. Çubuk halkı Ak Partinin kuruluşundan bu yana oy oranı  %70 in altına düşmemiştir. Bu olay tamamen Başbakanımıza olan teveccühtendir. Ama bugün Çubuk halkı mevcut ilçe yönetiminden memnun değildir. İlçe yöneticiliği haftada bir gün Salı’dan Salı ya toplantı yapmak değildir. Vatandaşların sıkıntılarına, sorunlarına kulak tıkamakta ve ilgilenmemektedir. Bu konu ile ilgili birçok şikâyet gelmektedir. Ak Partinin kurulduğu günlerdeki ruhu Çubuk’ ta bulamamaktadır.

İlçe teşkilatına talip olacaklar, Başbakanımız gibi işinden, aşından, ailesinden feragat edecek, vakit ayıracak Ak Parti sevdalısı kişilerin göreve talip olma zamanı gelmiştir. Liyakatlı kadrolar ile içinde halka hizmet aşkı olan yöneticilerin görev alma zamanı gelmiştir. Şu an ki ilçe yönetiminin ilçe teşkilatına talip olamamaları Çubuk’un önünü açacaktır.

Biz Çubuk halkına hizmet için göreve talibiz, onun için yapılacak olan kongrede ilçe başkanlığına adayım, yapılacak olan kongrenin milletimize memleketimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum’ dedi.   

yeşilçubuk

Etiketler: » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?