logo

Ak Parti den BBP’ne

Ak Parti den BBP’ne

Geçen dönem Çubuk’ta Ak Partinin Aday ismi olarak açıklanan Mustafa Özden bu dönem BBP Çubuk Belediye Başkan Adayı olarak siyasete devam ediyor.

Büyük Birlik Partisinin Çubuk Belediye başkan adayının Dr. Mustafa Özden olduğu bildirildi.

BBP Çubuk Belediye Başkan A. Adayı Adem Erkoçoğlu adaylıktan çekildi.

Büyük Birlik Partisinin Çubuk Belediye başkan adayı Dr Mustafa Özden olduğu bildirildi.

7 Aralık Cumartesi günü saat 12:30’da Çubuk Belediye Düğün Salonunda, BBP Genel başkanı Mustafa Destici’nin katılımıyla aday tanıtımı yapılacaktır.

2009 seçimlerinde Ak parti Çubuk Belediye Başkan Adayı olarak adı açıklanan ve bir ay sonra adaylıktan alınan Dr Mustafa Özden, Bu sefer BBP  Çubuk Belediye Başkan adayı olarak  Seçimlere girecek.

Dr. Mustafa ÖZDEN Kimdir?

Aslen Yukarı Çavundur’lu olup, 1961 yılında Çubuk”ta doğdu. İlköğretimi Çubuk”ta, lise öğrenimini ise Ankara Merkez İmam Hatip Lisesi”nde tamamladı. 1988″de Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitirdi.

1991 yılında Çubuk İmam Hatip Lisesi”nde Meslek Dersi Öğretmeni olarak göreve başladı. Yüksek Lisansını ve Doktorasını Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde tamamladı.

Çubuk’ta çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif görevler aldı. Memur-Sen ve Eğitim-Bir Sen Çubuk İlçe Başkanlığı görevinde bulundu. Çubuk Platformu’nun  Kurucu Üyeliğinde bulundu.

Çeşitli basın yayın organlarında ve Dergilerde de Makaleleri yayınlandı.

Müslüman Kültüründe Sekülerleşme Süreci kitabının yazarı.

İyi derecede İngilizce ve Arapça bilen Dr. Mustafa ÖZDEN evli ve iki çocuk babasıdır.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?