logo

2 Kişiyi Öldüren Zanlı Çubuk’ta Yakalandı

2 Kişiyi Öldüren Zanlı Çubuk’ta Yakalandı

2 Kişiyi Öldüren Zanlı Çubuk’ta Yakalandı

Cezaevinden tahliye olduktan sonra, Adapazarı’nda eski eşi bir çocuk annesi İpek Akkoyun ile eşinin ilişkisi olduğunu öğrendiği kişinin babasını öldürüp kaçan Ersoy Dilsiz, Çubuk’ta bir markette alışveriş yaparken yakalandı. Dilsiz, kendisine yardım ve yataklık ettiği için aranan arkadaşı Ali İ. İle birlikte Adapazarı’na getirildi.

Ankara Cezaevi’nden tahliye olan Ersoy Dilsiz (36), daha önce boşandığı İpek Akkoyun (32) ile yeniden evlenmek istedi. Ancak eski eşinin, Süleyman Köse ile ilişkisi olduğunu öğrendi. Bunun üzerine Dilsiz, 17 Eylül 2011 günü arkadaşına ait 54 FY 322 plakalı kamyoneti alarak gittiği Camili Mahallesi’nde, eski eşini evinde tabancayla vurarak öldürdü. Daha sonra Süleyman Köse’nin evine gelen Ersoy Dilsiz, evde kendisini bulamayınca babası Recep Köse’yi (63) tabancayla öldürüp kaçtı.

MARKETTE YAKALANDI

Sakarya Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şubesi ekiplerinin 3 aydır aradığı Ersoy Dilsiz’in, son olarak Ankara’nın Çubuk İlçesi’nde bir arkadaşıyla birlikte ev kiralayıp kaldığı belirlendi. Ersoy Dilsiz dün akşam markette alışveriş yaparken, arkadaşı Ali İ. İle birlikte yakalandı.

Üzerinde 7.65 çapında tabanca ile sahte kimlik bulunan Ersoy Dilsiz, arkadaşı Ali İ. ile birlikte Adapazarı’na getirildi. Sağlık kontrolünden geçirilen Dilsiz adliyeye sevk edilirken, habercilerin ’Pişman mısın?’ sorusuna ’Evet’ dercesine başını salladı.

vatan

Etiketler: » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?