logo

21 Temmuz 2021

Yavaş’tan Çubuk’a sade ziyaret

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş Kurban Bayramının 2. gününde Çubuk’un çevre mahallelerini ziyaret etti.

Uğradığı mahallelerde ikram edilen sofralara oturan Yavaş, muhtar ve mahalle sakinlerinin de sorunlarını yerinde dinledi.
Başkan Yavaş açıklamasında: “Bugün Çubuk’un Akkuzulu, Kapaklı, Ömercik, Kargın, Tahtayazı, Sele, Okçular, Dalyasan, Sarısu, Kösrelik, Dağkalfat, Dumlupınar mahallelerinde ve Yukarı Çavundur Aydos Yaylası’nda hemşehrilerimizle bir araya gelip bayramlaştık, sorunlarını yerinde dinledik. Günün devamında Çubuk’ta bulunan ASKİ ve Fen İşleri birimlerimizde ki mesai arkadaşlarımız bizi ağırladı. Özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkürlerimizi ilettik ve bayramlaştık. Uzun bir aradan sonra sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz ilk bayramda çok keyifli vakit geçirdik. Bütün hemşehrilerime ve mesai arkadaşlarıma misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Daha nice bayramlarda huzur ve sağlıkla bir arada olmak dileğiyle” diye açıkladı.

Share
315 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?