logo

Yaralı Polisimizin Kızı Hüzünlendirdi

busra gonultas polis kizi cubukMardin’in Nusaybin ilçesinde teröristlerde önceki gün meydana gelen çatışmada yaralanan ve iyileşmesi için ilçenin merakla bekleyerek, dua ettiği Çubuklu polisten iyi haber geldi.

Çubuk’u derinden üzen Mardin’in Nusaybin ilçesinde teröristlerde önceki gün meydana gelen çatışmada Çubuklu Özel Harekat Polisi Cengiz Gönültaş göğsünden ve kolundan yaralanmıştı.

İlçe olarak yine aynı yerde şehit düşen uzman Çavuş Emre Tunca’nın acısını yaşarken, yaralanan polis Cengiz Gönültaş için ilçede dualar eksik edilmedi.

Yaralı polisin kızı 19 yaşındaki Büşra Gönültaş sosyal medya hesabı facebook’ta ki yazısında: “Gata da yatmakta olan babam ameliyattan sağlıklı bir şekilde çıkmıştır. Durumu gayet iyidir. Arayan soran mesaj atan herkese sonsuz teşekkürler” diye yazdı.

Yaralı özel harekât polisinin kızının yazdıkları takipçilerini ve ilçe halkını duygulandırdı.

ASLAN KORKUSUZ YİĞİT BABAM BENİM…

Yaşım 19 olmak üzere… Babam kendimi bildim bileli dağlarda, operasyonlarda, görevlerde… Birçok şeyi onsuz yaşadım. Karnemi almaya hep annemle gittim mesela babam görevlerdeydi çünkü. Liseye geçiş sınavlarında da yanımda olmadığı zamanlar oldu. Üniversiteye başladığım ilk gün yanımda değildi, beni okuluma götüremedi. Ama hiç birini umursamadım nefes alsın, hayatta olsun yeterdi.

Vatan, millet, bayrak aşkını ondan öğrendim… Ülkem için yeri geldiğinde korkusuzca canımı vermem gerektiğini. Her şeyin verilebileceğini ama vatanın verilmeyeceğini…

Burada yazdıklarım yaşananların sadece çok küçük bir kısmı. Polis asker çocuğu olanlar ne demek istediğimi çok iyi bilir. Babanız her göreve çıktığında sizde göreve çıkarsınız aslında. Babanızın bulunduğu yerden şehit haberi gelince yaralı haberi gelince yüreğiniz ağzınıza gelir. Sonra öğrenirsiniz babanız olmadığını inceden bir oh çekersiniz ve birden küfredersiniz kendinize senin baban değil Ali’nin babası, Ayşe’nin babası, Fatma’nın babasıdır şehit olan… Kimseye göstermeden sessiz sedasız ağlarsınız bir yerde… Baban için, yaşananlar için, bütün şehitler için…

Şimdi canım babam için dua istiyorum hepinizden.

Rabbim seni başımızdan eksik etmesin CANIM BABAM BENİM…” yazarak duygularını paylaştı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?