logo

Mhp Çubuk İlçe Teşkilatı İftar Yemeğinde Buluştu

Mhp cubuk ilce Teskilati iftar Yemeginde BulustuMilliyetçi Hareket Partisi Çubuk İlçe Teşkilatının verdiği iftar yemeğinde partililer bir araya geldi.

Kır Sofrasında gerçekleştirilen iftar programına, Ankara 2. bölge milletvekili adayları, Mustafa Kurtoğlu, Gökhan Ağdemir ve Nevin Taşlıçay, MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ, MHP ilçe başkanları, muhtarlar, STK temsilcileri, partililer ve davetliler katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar programının hemen ardından MHP Çubuk İlçe Başkanı Ali Çankaya bir konuşma yaparak, yemeğe katılan partililere teşekkür etti.

Çankaya: “Böylesi güzel programlarda bir arada olmak bizim için ayrı bir heyecan ve gurur olmuştur. İç ve dış tehditlere karşı birlik ve beraberliğimizi göstererek güzel bir ittifak oluşturduk. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Allah birlik ve beraberliğimiz her zaman daim eylesin inşallah” diye konuştu.

MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ ve MHP Ankara 2. bölge milletvekili adayı Nevin Taşlıçay’ın konuşmalarının ardından sohbet eden partililer programın sonunda hatıra fotoğrafı çekindi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?