logo

Kisecik Facebook’tan İstifa Etti

Çubuk ilçesinde MHP ilçe başkanı Adem Kisecik, sosyal medya hesabı Facebook’tan yayınladığı demeç ile istifa ettiğini duyurdu.

Adem Kisecik 2014 yerel seçimlerinde MHP den belediye başkan aday adayı olmuştu.

İlçe başkanlığı görevini 3 yıldır sürdüren Kisecik, istifa ettiğini sosyal medya hesabı Facebook’tan şu şekilde açıkladı: “Türk töresi ve İslam öğretisinin mayaladığı bir fert olarak, içerisinde bulunmaktan iftihar ettiğim ülkücü camiada, ilçe başkanlığı gibi güzide bir vazifeyi yıllardır en üst seviyede ihtimam ve itina ile ifa etmekteyim. Hangi koşullarda olursa olsun, vatanın ve milletin bekası uğruna, ihtiyaç hasıl olduğunda her kademesinde, teşkilat emrinde olacağımızın bilinmesi, göz ardı edilmemesi ve emir tevdi edilmesi övüncümüz olacaktır. Bir dilekçe metnine sığmayacak kadar uzun ve derin konuların ana başlığı olarak, birliğimiz ve bütünlüğümüzün nam-ı hesabına, lüzumu gereği, yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte, Mhp çubuk ilçe başkanlığı görevimden istifa ediyorum. Bu kutlu yolda, yanımda bulunan ve bana destek veren bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Saygılarımla” diye açıkladı.

MHP Çubuk İlçe Teşkilat Başkanı Said Aydos ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte yerel seçimler öncesi 17 Şubat 2014 istifa etmişti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?