logo

İnşaat ve Emlak Sektörü Büyük Sünnet Düğününde Buluştu

İnşaat ve Emlak Sektörü Büyük Sünnet Düğününde Buluştu

Çubuk’un siyaset, STK ile inşaat ve emlak sektöründe boy gösteren isimler Mustafa ve Şaziye Hanefioğlu’nun oğlu Mevlüt Efe’nin sünnet töreninde bir araya geldi.

Çubukspor Kulüp başkanı Mustafa Akkaya’nın kirve olduğu düğüne, Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, ilçe emniyet müdürü Hüseyin Çam, milli eğitim müdürü Murat Aslan, Gündoğmuş köyü dernek başkanı Murat Merzifonluoğlu, Gündoğmuş köyü festival ağası Muammer Aktaş, inşaat ve emlak sektörü çalışanları, STK temsilcileri çok sayıda davetli isim yer aldı.

Misafirlerini kapıda karşılayan Hanefioğlu ailesi ziyaretçilerle tek tek ilgilendi. Sünnet aracının TIR olması dikkatleri üzerine çekti.

Ankara Çubuk karayolu üzerinde özel bir kır düğün salonun da düzenlenen sünnet töreni öncesinde, konuklar canlı müzik eşliğinde yemeklerini yediler. Yemek sonrasında ise davetliler oyun havaları eşliğinde çalınan müziğe tempo uydurarak dans, Ankara oyun havası ve halaylar çekti.

İnşaat sektörünün önemli temsilcilerinden olan Hanefioğlu İnşaat Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hanefioğlu, eşiyle birlikte kapıda karşılayarak buyur ettiği davetlilerle, sünnet çocuğu Mevlüt Efe’yi de yanlarına alarak gece boyunca hatıra fotoğrafları çektirdi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?