logo

10 Şubat 2021

Çubuk Elektrikçi | Elektrik Arıza Proje | Bakım Onarım

Çubuk Elektrikçi | Elektrik Arıza Proje | Bakım Onarım
Şirket Adı: Çubuk Elektrikçi | Elektrik Arıza Proje | Bakım Onarım
Telefon: 0552 019 89 93
E-Posta: cubukelektrikcisi@gmail.com
Adres: Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. No:1 Çubuk / Ankar
İl / İlçe: »

Çubuk Elektrikçi Elektrik Arıza Proje Bakım Onarım işlerinizde belgeli güvenilir ve tecrübeli ekip ve ekipman ile her türlü elektrik işleri

Çubuk Elektrikçi Elektrik Arıza Proje Bakım Onarım bizim her daim yaptığımız iştir. Arkanıza yaslanın ve bize güvenin

Öncelikle elektrik projenizin en önemli parçası canıdır. Elektrik olmazsa hiçbir şey olmaz, denecek kadar doğrudur. Yanlış yapılan elektrik sistemi size ve projenize büyük bir maddi bir zarar verir. Sonucunda yangın, elektronik eşya arızası ya da daha büyük maddi kayıplara neden olabilir. Can ve mal güvenliğiniz için önce güvenilir ve tecrübeli kişi ya da kuruluşlarla çalışın. Öncelikle belgesi olmayan kişilere elektrik işi yaptırmak her daim bir risktir. Çünkü elektrik görünmez bir gerilim olduğundan ve riski büyük olduğu için iş yaptırdığınız elektrik ustası akıma kapılırsa bu sizinde mahkemelik olmanıza ve başınıza büyük problemler açmasına sebep olacaktır. Belgeli elektrik ustası ile çalışmanız hem yaptırdığınız işin sonucuna daha kolay ulaşır, hem de riskiniz olmayacaktır.

Uzun yılların tecrübe ve kalitesiyle yaptıklarımız projeler ve en önemlisi proje güvenliği ve müşteri güveni önceliğimizdir

1998 den bu zamana kadar olan tecrübe pratik iş gücü ile hem hesaplı hem iş bitirici olarak görev yapmaktayız. Yüksek gerilim altında çalışma belgemiz mevcuttur. Ankara ilçeleri ve Çubuk’ta 7/24 elektrik bakım onarım işleri 22 yıllık tecrübemiz ile yaptığımız işleri sırasıyla: Güvenli elektrik sistemi, hobi bahçe elektriği, konteyner elektrik tesisatı, inşaat elektrik tesisatı, ev elektriği arızaları, avize montajı, alçak gerilim ve yüksek gerilim hattı, yeni tesis hattı, pano montaj ve arızaları, uzman kadro trafo arızaları bakımı ve onarımı, akıllı bina otomasyon arızaları, kablo arızaları, sokak lamba montajı ve arızaları sayaç arızaları, topraklama arızaları, kablo patlağı arızaları, priz arızaları, lamba arızaları, armatür tamiri ve montajı, elektrik priz trifaze monofaze montaj arızaları, motor faz sırası arızaları nötr bağlantı klemens arızaları, sıva altı sıva üstü elektrik tesisatı montajı, elektrik anahtarları ve prizleri montajı, son sistem el aletleri şarjlı matkap, hilti ölçü aletleri test cihazları, elektrik direk havai hat arızaları, izolatör arızaları, her türlü elektrik arıza bakım onarım işleri ile her daim hizmetinizdeyiz.

  • PLAN
  • PROJE
  • TESİSAT
  • TAAHHÜT
  • AYDINLATMA
  • UYDU SİSTEMLERİ
  • KUMANDA PANOLARI
  • GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Hem sizin hem de ustanızın maddi manevi sağlığı için aşağıdaki uyarılarımızı dikkatte alın

Evinize binanıza iş yerinize mutlaka kaçak akım rölesi taktırın. Hem kaçak kaybından koruyun, hem de yangın ve şase esnasında sistemi ve kendi canınızı koruyun. Lütfen uzman bir usta olmadan hiç bir elektrikli ev aleti arızalarına veya tesisat arızalarına kendiniz bakmayın. Kullandığınız prizleri ve uzatma kablolarını mutlaka akım korumalı seçin en az senede bir kez sigorta panonuzu uzman bir usta tarafından sigorta giriş ve çıkışlarını kontrol ettirin. Çünkü zamanla akım geçen sigorta giriş ve çıkışlar zamanla gevşeme yapacağından ark meydana getirecek buda sigortanızın kablonuzun veya cihazlarınızın yanmasına sebep olacaktır. Kompanzasyon panosu olan iş yerlerinde mutlaka kompanzasyon panosu ölçüm ve role değerleri kondansatör ve harmonik trafolar giriş çıkış kabloları kondansatörlerde şişme var mı? Yok mu? Kompanzasyon ayarları mutlaka yapılmalıdır Binalarınıza bir tesisat döşettirmeden önce mutlaka kullanılacak cihaz ve aydınlatma sistemi tamamen gücü hesaplanarak yapılmalı ve ona göre kaçak akım rölesi sigortalar ve kablo kesiti tamamen çekeceği akıma göre döşenmelidir. Evlerinde iş yerlerinizde veya bahçelerinizde yeni tip LED ampuller LED projektörler şerit LED ler veya spot ledler kullanın. Yüksek aydınlatma ve düşük enerji tasarrufu sağlayacaktır. Ayrıca size de ekstra aydınlatma. Sisteminizi değiştirmeyi düşünüyorum derseniz aydınlatılması gereken konutun güç hesaplaması metrekaresine göre yapılarak en uygun eleman montajını yapmaktayız. Merdiven ara aydınlatması sensörlü LED lambalar ile yapıldığında yine enerji tasarrufu sağlayacaktır. Eski sisteminizi mutlaka sensörlü sisteme dönüştürün. Bu yapacağımız uygulamalar enerji verimliliği ve enerji tasarrufu sağlayacak ve ülkemizdeki dışa bağımlılığı bulunduğumuz enerjiyi minimuma düşürmek her bireyin sorumluluğu olacak ve konuda genel katkı sağlamış olursunuz. Uzman ekibi, son teknoloji aletlerimiz ve geniş ürün yelpazesine sahip olmamız size kalite ve daha az maddiyatla elektrik işlerinizi yapmamıza neden olacaktır. Projenize yaptığımız uygulama sonrası hem siz, hem ülke, hem de gelecek nesil kazanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

cubuk-elektrikci-elektrik-ariza-proje-bakim-onarim

1212 Kez Görüntülendi. Etiketler: » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?