logo

Çubuklu Hemşerimiz Darbede Yaralanarak Gazi Oldu

cubuk darbe gazisiDemir Gibi Adam 4 Kurşun Yedi Vatan Ona Minnettar.

Darbe gecesi ilçeden birçok kişinin o bölgelere gidip hayatını ve hayatından bir parçasını kaybederek yaralanan Çubuklular oldu.

Güzel Memleketim Çubuk’un Facebook hesabından yayınladığı yazıya göre, Bir hemşehrimizin daha, demokrasi uğruna, halkın iradesi uğruna ”gazi” olduğunu öğrendik. İşgali duyar duymaz meydanlara koşan kahraman hemşehrimiz Yunus Demir, Cumhurbaşkanlığı külliyesini müdafaa ettiği sırada, asker kılığındaki teröristlerin ateş açmasıyla vücudunun çeşitli yerlerinden 4 kurşun isabet etmesi sonucu yaralanmıştır. Bunun üzerine önce Gata ‘da, daha sonra Ankara MedicalPark hastanesinde tedavi altına alınmış, vücudunda ki 3 kurşun çıkarılmış, fakat bağırsaklarını gelen bir kurşun henüz çıkarılamamıştır. Hayati tehlikeyi atlatan hemşehrimize Yüce Rabbimizden acil şifalar diliyor, en kısa sürede aramızda görmeyi ümit ediyoruz…” yazısına yer verildi.

Hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara da Allah acil şifalar versin.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?
#

Çubuklu Hemşerimiz Darbede Yaralanarak Gazi Oldu” için 1 yorum

  1. ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM YUNUS KARDEŞ EN KISA ZAMANDA ESKİ SAĞLIĞINA KAVUŞURSUN İNŞALLAH MHP ÇUBUK İLÇE KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞI

    0