logo

Çubuk Turşu Kooperatifi PTT Kargo ile Protokol İmzaladı

cubuk Tursu Kooperatifi PTT Kargo ile Protokol imzaladiÇubuk turşusu PTT Kargo ile anlaşma yaparak, uygun fiyata taşınması için protokol imzaladı.

Ankara PTT Başmüdürü Hasan Hüseyin Kaya, Çubuk Turşucular ve Yaş Sebze, Meyve Üretim Kooperatifi ile yaptıkları protokol ile Çubuk turşusunu taşımasında kargo fiyatında yüzde 60 indirim yaparak çok uygun fiyata taşıyacak.

Çubuk Turşucular ve Yaş Sebze, Meyve Üretim Kooperatifi Başkanı Hasan Işık: “Yapılan bu antlaşma ile hem turşu tüketicisi alıcı, hem de gönderen üreticiye ekonomik kazanç sağlayacak. Çubuk’tan tüm Türkiye’ye hatta e-pttavm ile şimdilik 11 ülkeye kooperatif üyelerimizin kargo taşımasını Ankara PTT Başmüdürü Hasan Hüseyin Kaya ve Çubuk PTT Müdürü Bayram Ulusoy ile imzaladığımız protokol ile sağlamış bulunuyoruz. Bundan sonra milli firmamız PTT tüm Türkiye’ye kapıda tahsilat yöntemi ile daha sağlam ve ödeme garantili risksiz turşu satışını kooperatifimiz, üyelerine yönetim kurulu olarak yaptığımız bu protokolle teminat altına almıştır. Türkiye’nin her yerinden siparişler alıyoruz. Ancak kargo ücretlerinin yüksek olması nedeniyle toplumun her kesimine ulaşamıyorduk. Bu vesile ile Çubuk turşuları PTT kargo ile Türkiye’nin yanı sıra yurt dışına da gönderilme imkanı doğdu” dedi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?