logo

Çubuk Barajı Evlenenlerin Gözde Mekanı

Çubuk Barajı Evlenenlerin Gözde Mekanı

Çubuk’ta sonbahar düğün sezonu hızının sona gelindiği günlerde evlenen çiftlerin gözde fotoğraf çektirme mekanı Çubuk barajı 2 oldu.

İlçe esnafını bir hayli memnun eden düğüncülerin, kimleri kızlarının kimileri oğullarının mürüvvetini gördükleri için mutlu oldukları gözlerden kaçmıyor.

Çubuk 2 Barajı hayatlarını birleştiren çiftlerin düğün öncesindeki fotoğraf çekimlerinde yeni tercih mekânları haline geldi.

Gelin ve damat düğün fotoğraflarında ağırlıklı olarak dış mekanları kullanıyorlar.

Çiftlerin hayattaki en önemli hatıralarından biri olan düğün fotoğraflarını bundan böyle değişik mekanları seçiyorlar.

Çubuk’ta hayatlarını birleştirmeye karar veren gelin ve damatlar, en büyük hatıraları olan düğün fotoğrafları için farklı mekanları tercih ediyor. Düğün günü gelinlik ve damatlıklarını giyen çiftler, Çubuk 2 barajı önünde objektifin karşısına geçerek ömürlerinin en önemli hatıralarına buralarda imza atıyor.

Bu onların hayattaki en önemli hatıralarından biri haline geliyor. Daha önce stüdyoda çekilen fotoğraflarla yetinenler artık doğal ortamları da tercih etmeye başladı. Eskiden bilgisayarda fotoğrafların arkasına manzara resimleri eklenirdi. Şimdilerde çekimler dış mekanlara taştı. Çubuk’un en güzel mekanları ve açık hava doğa resimleri, gelin ve damatların yaz yazlarında ilk tercihi haline geldi. Düğün günü gelinlik ve damatlıklarını giyen çiftler, Çubuk barajı önlerinde hayatlarının en büyük hatıraları olacak fotoğraflar çektiriyor.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?