logo

Çocuklar Kayıp Annesinden Haber Alamıyor

Çocuklar Kayıp Annesinden Haber Alamıyor

Çubuk’ta 35 yaşındaki Zübeyde Zengin’den yaklaşık 2 aydır haber alınamıyor.

10 yaşındaki Veli Can, 13 yaşındaki Semih Özer 15 yaşındaki Kaan Mert isimlerinde üç oğluyla perişan olduklarını belirten 40 yaşındaki Salih Zengin, eşinden haber alamadığını belirterek yetkililerden yardım istedi.

Yavuz Selim Mahallesinde yaşayan Zübeyde Zengin, 19 Ocak Salı günü evden ayrıldı ve bir daha dönmedi.

Şoförlük yapan en büyük kızı evli olan 4 çocuk babası Salih Zengin eşimin hayatından endişe duyuyorum, çocuklarıma şuan 58 yaşındaki hasta Huriye annem bakıyor. Çocuklar okula gidiyor. İhtiyaçlarını gidermekte zorlanıyoruz. Bildiğim her yeri aradım. Eşine ulaşamadım. Günler sonra, eşim en büyük oğlumu cep telefonundan arayarak iyi olduğunu, fakat nerede olduğunu söylememiş” dedi.

Eşinin psikolojik tedavi gördüğünü ve ilaç kullandığını belirten Salih Zengin daha önce 4 kez evden gitti. Her seferinde bulduk. En son Eskişehir de dayımın evinde buldum. Bu sefer uzun zaman oldu. Kendisinin hayatıyla ilgili kaygım var. Ya da kaçırıldı mı bilmiyorum. Yetkililerden yardım istiyorum, çocuklarım ve ben perişanız. Ben eşimi seviyorum, onun başına bir şey gelmesinden korkuyorum. Umarım kısa sürede bulunur. Evine döner, çocuklarını kucağına alır. Sesimizi duyuyorsa evine gelmesini istiyorum” diye konuştu.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?