logo

BBP Büyük Bir Atılım Yapacak

Güçlü bir kadrosu ve yaptıkları çalışmaları ile ilçede gövde gösterisi yapan Büyük Birlik Partisi ilçe halkının dikkatlerini üzerine çekmeyi başardı.

İlçe halkını desteklerini, gözle görülür derecede arkasına alan Büyük Birlik Partisi, siyasi ve belediye tecrübesi olan Süleyman Haksever’i kadrosuna katarak oy potansiyelini daha da güçlendirdi.

Çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini dile getiren BBP Çubuk Belediye Başkan Adayı Durali simsar; “Sayın Süleyman Haksever partimize katılarak bize onur ve şeref vererek BBP’sine güç kattı. Hakseverin bize katılması ile birlikte vatandaşın yüzü güldü. Bu neticeler sandığa yansıyacaktır” dedi.

Biz Büyük Birlik Patisiyle Çubuk’ta Allah’ın izni ile kazanacağız. Çubuk’a hizmet etmenin, Çubuk insanlarını kucaklamanın birlik ve beraberlik içinde olmanın paylaşımı hep birlikte yaşayacağız. Hep beraber ilçemizin tüm makûs tarihini geçmişe bırakarak ve gerçekten ilçemizi çağdaş, modern bir ilçe yapma noktasında güzel bir ekip ve kadro ile ilçemize güzel çalışmaların altına imzamızı atacağız. Ben öyle görüyorum ki Büyük Birlik Partisi Çubuk’ta ciddi anlamda büyük bir atılım yapacak, ciddi bir kazanım sağlayacaktır. Bu kazanımı da inşallah hizmete dönüştürme noktasında, bu heyecanı bu ekip ve kadro ile ilçemizi layık olduğu yere taşımanın heyecanını, onurunu ve gururunu birlikte paylaşacağız. İlçe halkımızdan destek ve dualarını bekliyorum. İlçemizin faydalı açısından faydalı ve hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Etiketler: » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?